rozhovor s ewou farnou

25. března 2011 v 20:20 | Klarixxx |  SINGERS
25.3.2011 ... kultura21.cz rozhovor s ewou farnou
+ kdyby jste se divili používala jsem víc přezdívek ...
KOPÍROVAT SE ZDROJEM !!! ... girl-blondies.blog.cz

kajush : mají o tebe klucii zájem?

Ewa Farna : V. Ů. B. E. C.:(...:P..::D


LaSkajka : Ahoj ewy máš někdy slabé chvilky. . .?

Ewa Farna : to víš, že mám a často. Bud´me ale optimisti a vždy si říkám, jsem zdravá,mám kde bzdlet, mám úžasnou plnohodnotnou rodinu- co víc chci? Tkaže se mám vlastně perfektně:)). Tenhle recept na depku funguje a kdzž se nad tím pořádně zamyslíte, tak je to opravdu , právě to NEJdůležitější!

...........................................................................................
OTÁZKY OD JINÝCH UŽIVATELŮ

Ewa Farna : Ahoj všichni, už jsem tady! Děkuji moc za dotazy a pokusím se na co nejvíce y nich odpovědet. Tka doufám, že se dozvíte, co Vás yajímá...Jdeme na to:)!

Lenka : Ahoj Ewo :-) Je to pravda, že budeš zítra vystupovat na Nově v Superstar ? S Janem Bendigem ? Děkuju za odpověď, měj se hezky.

Ewa Farna : Ahojkz Lenko, ano je to pravda, budeme tam jako hosté a společně zazpíváme úvodní písen z filmu Camprock2- Stejný cíl mám dál. Tak snadf to bude povedené:)

niki : Ahoj jak se máš ? máš facebook ?

Ewa Farna : Čau Niki, ano mám. Na oficílních stránkách ewafarna.cz je odkay na PRAVÝ profil na FB. J etam přes 100 000 faRnoušků, tak s epřideej, jsem tam skoro pořád:)

vojtik947 : Ahoj Ewo, doufám, že nebude vadit, když Ti budu tykat. Tvá první deska se mi nelíbí. Je to typický teen pop produkt. Zaujala si mě až svou druhou deskou. Ticho se mi i teď hrozně líbí a považuju ho za Tvou nejlepší a nejrockovější studiovou desku. Úplně nejvíc se mi líbí Ponorka. Rychlá, rocková, má prostě říz. Škoda, že takových písní nemáš více. Úžasné bylo Tvé tour v roce 2008. Super aranže a hlavně Tobě sedící rocková syrovost. Bohužel, to se po odchodu Tvé bývalé kapely změnilo. Připadá mi to, že jsi zpět klesla do toho podprůměrného popu. Na Virtuální jsem se fakt těšil. Před vydáním desky jsi říkala, že bude tvrdá. Řekl jsem si, že by Ewa konečně dala to, co dokáže na koncertech, i na desku? Mýlil jsem se. Krom 1 písně je celá deska laděná v takovém jemném rádiovém popíku, občas s trochou elektroniky. Jen Obrazová Víla se vymyká. Alespoň v ní, si to rozjela. Bohužel to samé, jsi zopakovala na své polské desce - EWAkuacja. Zmizela zcenzurovaná Obrazová Víla (Ekranowa Lalka), která jediná za něco stála a přidali jste 3 nic moc písničky. V rozhovoru pro Stream si říkala, že nesnášíš ducaní. Co potom ale jsou ty bubny v písničce Wyrwij Sie? Celý refrén je jen monotónní duc, duc, duc. Asi to teď vypadá, že vůbec nejsem Tvůj fanoušek. Jsem, ale Tvá již dnes zaniklá rocková podoba mi hodně chybí. Mrzí mě, že Ty, s takovým úžasným hlasem, zpíváš rádiové tuctovky. Vím, že Ty a Tví manažeři chtějí, abys byla komerční, a aby se peníze sypali, ale klidně můžeš zpívat i rock. Dnes už neletí jen Lady Gaga, konečně se zase na scénu vrací tvrdší hudba. Např. nejpopulárnější německá kapela (krom Tokio Hotel a Rammstein) - Die Happy. Doporučuji poslechnout jejich poslední desku "Red Box". Kdybys vydala takovou desku Ty, získala bys od většiny dnes Tebe nenávidějících lidí, obrovské uznání. A tvé fanoušky by to také potěšilo. Přece jenom to, že u polských fandů je nejpopulárnější česká písnička již zmíněná Obrazová Víla (viz anketa na Tvém největším polském fóru), o něčem svědčí. Mám 2 otázky. Proč nechcete vydat tak očekávanou již upravenou verzi Ekranowe Lalky, když každý druhý komentář u live verze obsahuje větu : Ekranowa Lalka - drugi singiel. A druhá otázka, na kdy plánuješ další desku a jakým hudebním stylem by se asi ubírala? Přeju Ti, aby se vše dařilo a doufám, že ještě někdy budu moci zase zajít na koncert té staré dobré rockové Ewy. Jsi fajn holka. Ahoj :-)

Ewa Farna : Ydravím Vojtíku:) Děkuji moc ya obsáhlz text, vzkaz i konkrétní výčitky. Děkuji názor, který je na místě:). Ektranowa lalka čili Obrazová víla, je mojí asi nejoblíbenější písní z této desky. Jsme již domluvení, že to na 99% bude 3 polský singl. Jen text je třeba doladil poněvadž byl vydavatelem scenzurován. Do budouocna SE VIDÍM V ROCKOVÝCH PROJEKTECH TEDY konkretně, mně jako interpretku či ypěvačku vidím v rockové atmosféře. Za tím si stojím a půjdu. Věřte, ýe tadz nejde o peníze, kdzž jsem vzdala Virtuální... Některé peckz, ano , jistě jsou elektronické ale to proto, že sama chci být nějakým způsobem trendy a protože mně to baví. První rockový dojem toho alba ale zkayil mix,a jelikož jsme nechtěla mněit datum vzdání a zklamat fanoušky, deska ej v této podobě. Koncerty jsou i tak stále stejně rockové. Mám však ráda i jinou muziku, koukněte na takové Pendulum či The Prodigy. Kolik je tam elektroniky a jak to zní přísně. To ej kombinace, ve které také vidím směr. Ted chystám DVD, CD až po maturitě a po (doufám, zdárných) příjmacích zkouškách. To budu mít 18. budu se na ní pořádně připravovat, oslovím i nové lidi, dám si čas a už ted´ Vám doporučuji si ji koupit:)

dee : czesc Ewa! Fani Polscy rowniez są tutaj!:) Pozdrawiamy

Ewa Farna : Czesc kochani. Do calej Polski pozdrowienia, juz za nie dlugo wyjezdzam do Was nagrywac klip do BEZ LEZ..czyli co? Bedzie FaRniacko:D

Karolína : Ahojky co by jsi poradila někomu kdo by se chtěl stát zpěvačkou jako ty?

Ewa Farna : Karolíno..je to těžké.. Snad podstatných pár věcí. Být svůj, držet se svých ideálů a při tom být připraven a otevřený na kompromis. Pracovat na sobě, být pokorný ale znát a vytyčit si svůj cíl. A samozřejmě, velmi důležitý ale neovlivnitelný faktor a to, mít štěstí na správné lidi!

Elisabeth : Ahoj Ewi.....jak plánuješ další koncerty? Budou příští rok kvůli tvé maturitě, kterou ti mimochodem moc přeju, omezeny koncerty?

Ewa Farna : Koncertovat bduu ted hlavně v Polsku, kde mi od května začíná turné EWAkuacja. V Česku hraji na různých festivalech,a le co je důležité...připravuji naprosto jedinečnýa ojedinělý:) MEGA NAROZENINOVÝ KONCERT -EWA FARNA 18! Na přelomu srpna a září chystáme velkou show, na kterou se již ted začínám připravovat. Zazní nové písně, pyrotechnické, světelné efekty a výpravná scéna. Přesné datum i místo konání koncertu zveřejníme na stránkách ewafarna.cz. ..ale WOW, už ted se nemůžu dočkat, příjd taky... Bude se tam také točit DVD narozeninové...

Martin : ahoj ewo kdy prosimtě bude koncer v Opavě

Ewa Farna : Nyní 3 dubna vystoupím na charitativní akci Kuře, Pomozte dětem. Moderuje to můj kamarád Tomáš Klus a vzstoupí tam kromě Farné:) třeba ANet Langerová nebo Republic of two. Kdybys to nestihnul, bude to i na ČT:)

nikola : co nejraději zpivaš

Ewa Farna :
písničky:)

MickaMiloslav : Ahoj, máš něco, co stojí za zmínku na 1. a na 2. místě, z toho, co plánuješ v blízké době??:)

Ewa Farna : V blízké době plánuji třeba prověrku z chemie, nebo diktát z češtiny:). Kromě toho pak testy z angličtiny FCE, řidičský průkaz, turné v Polsku k desce EWAkuacja, nebo Mega narozeninový koncert, protože budu v létě slavit 18. Co TY?

alex93 : Dobrý večer! Eva, plánujete další koncerty, například v Třinci?

Ewa Farna : Drahá Alex, v Třinci nebo moderně v 3nci:D jsme hrála nedávno,a byl to super koncert an domácí půdě s velkous cénou a přišlo 1400lidí! Takže co víc si přát:) Bylas tam taky? Já se šla kouknout a docela to šlo:D:D:D

zozol : jaký je váš největší sen?

Ewa Farna : Pne nebo Paní ZOZOL:D. Mým snem je být št´astná a udělat někoho štastným, stějně tak jako abych já i mí blízcí byli zdraví. K tomu prvnímu... Pod pojemm štěstí si lze představit cokoli. Pro mne osobně zdraví, děti, věrný a hodný manžel, skvělá práce, která mne bud ebavit a vzdělání (na tom už makám:))

Bohouš jankovský : V kolika letech jsi dostala první pusu?

Ewa Farna : Ahoj, ve 14:) A byla nádherná a romantická! To je vše co jsem prozatím zažila, takže můj intimní život, zatím dle pusy, hodnotím velmi pozitivně:D:D

atlas020 : jak se mas čopak delas

Ewa Farna : Mám se krásně a co dělám? Píšu Ti:)...co u Tebe Atlasi?:P

Johny : Ahoj Ewi. Viděl jsem Tě v Sasazu na koncertě Nightwork. Co si myslíš o této skupině a jak se Ti líbí zpěv Vojty Dyka?

Ewa Farna : Ano, byla. Moc mně to zajímalo. Vojta Dyk, myslím naprosto bez žádných pochyb, zpívá NEUVĚŘITELNÉ. Za to se mu klaním, resp. Pánu Bohu, že mu dal takový talent, a Vojtovi za to, že talentu využívá, je si ho vědom, a rozvíjí ho, pracuje na sobě, dělá hudbu i herectví. Nightwork jsou dle mého zábavná, recesní, možná i sarkastická kapela, která ví, co lidi baví. Jsou vtipní, a s velkým nádhledem se však zaobírají konkrétní tématikou. Josu to šikovní muzikanti, to se ví. Byla to prostě prd--l, já jsem se bavila ikdyž si doma pouštím jinou muziku. Mají melodické songy, které si budete zpívat ikdyž vůbec nechcete.. Na satiře, zesměšnění či recesi, hlasu i vzhledu Vojty Dyka je tahle kapela postavená. Mají úspěch, funguje to a já je respektuju. Na koncert si zajdu klidně po druhé, furt jsem se řechtala a tančila:). TAAAAK jsem si udělala menší recenzi:D

Neluška : Ahoj Ewičko mám otázku.. jak si se stala slavnou :D

Ewa Farna : jsem se prostě jendou probudila a měla jsem nos nahoru:D

Peťulíína : Ahoj Ewy je prawda že prý budeš mít TOUR w Americe :)

Ewa Farna : Ano, budu tam i točit klip a zatím je ten pracovní výlet plánovaný na říjen:). Jáá pak dám fuckt cool foteshky na Fejsbuk, juu?:) MucinkY muck:* (:D :D :D :D)

Pavel : Dobrý večer, Ewo, máte ráda literaturu? Co právě čtete?

Ewa Farna : Zdravím Pavle. Nikdy jsem moc nečetla kvůli línosti i deficitu času:). ..Poslední dobou jsem docela začala, přišla jsem tomu na chut´, a přece jenom jsem i musela- blíží se maturitní ročník a poviná četba se obelstít příliš nedá:). Dočetla jsem Malého Prince, ted´ čtu Stařec a moře od Hemingway-e. K tomu velice doporučuji svojí oblíbenou knihu, Bono o Bonovi... a ještě jsem na konci autobiografie Nelsona Mandely- neuvěřitelný pán. Pro mně jedna z nejsilnějších osobností.

Marcela : Ahojjj Ewo=) Tvou oblíbenou muziku znám, ale neznám tvůj vzor. Kdo je pro tebe velký vzor??? (pro mě jsi to určitě ty:-)

Ewa Farna : AHojkz, děkuji Ti:). Pro mne vyor jako persona, je Bono Vox, Nelson Mandela, Dalajlama, Jan Pawel II, Václav Havel a mí rodiče. V hudbě opět Bono Vox z kapely U2, zpěvačka Pink, Michael Jackson. Nijak se však na nich nevzoruji. Hudbu poslouchám jakoukoli, at´je to rock, rap, pop, jazz, gospel, vážná hudba či indie rock- hlavně musí být DOBRÁ:)

Johny : Vím, že se budeš hlásit na práva. Proč zrovna tento obor? Díky za odpověď. :)

Ewa Farna : AHoj Johne, práva mně zajímají jako obor. Navíc by mne jen tak někdo s nějakou smlouvou neobelhal:) A také byh chtěla být zpěvačka s titulem:).. Právě dneska jsem byla asi 2h na Vyšehradě se svou kamarádkou Samotou a četla jsem si zákon, konkrétně trestní právo. Jsem tak trochu ujetá...:P

Praulina : Ahoj! Co jste pro tebe vic jednoduche - napsat hudbu or text? (proste miluje Déšť!)

Ewa Farna : Děkujii, Dešt jsem napsala hudbu a text paralelně. Je jednodušší vymyslet hudbu. Melodií mi v hlavě zní stovky, já mám problém ji dostat na papír... Ikdyž znám noty a hrála jsem 6 let na klavír- musím si to osvěžit. V tomto případě je pro mne jednodušší napsat text, těch mám na kontě již několik.

katulik : Ahoj jak se máš?Koukáš na superstár?Můžu se stát zpěvačkou když mám citlivou a tichou povahu?Prosím odpověz.

Ewa Farna : Na Superstar nekoukám , obecně není čas se koukat na TV. Zítar tam ale jako host vzstoupím, taks emoc těším až potkám Pala Haberu, Helenku Zatovou, s niam jsem se moc dlouho neviděla... A na Rytmuse, ten je přeci Pán.:) Respektuji ho a jsme jeho fanoušek an Facebooku:)


Lenka Kosztolányiová : Děkujeme všem za otázky a Ewě, že přijala pozvání, čas vymezený pro chat již vypršel, otázek přišlo mraky, bohužel Ewička nestihla odpovědět na všechny. Přesto vám moc děkujeme a přejeme příjemný páteční večer!

Ewa Farna : Děkuji Vám mnohokrát zá krásné dotazy, omlouvám se, budu už muset zmizet, dneska totiž ještě zpívám na Hradě:). Třeba yase příště a bduu se na Vás těšit na koncertech! Vaše Ewule:) P.S. ROCK ON:P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama