Skvělí tip na léto

19. ledna 2011 v 14:40 | Amix |  *TIPY , TRIKY,...*
Nevíte jak upravit své dlouhé vlasy? Buďte kreativní a vyzkoušejte splétání vlasů! Tenký copánek ve vlasech - skvělý tip na horké léto.

Pokud hledáte jednoduchou a přitom elegantní a šik úpravu svých dlouhých vlasů, pak vsaďte na zapletené účesy. Přinášíme Vám několik tipů, jak relativně rychle a jednoduše změnit svůj letní look!


Jeden copánek podél hlavy po straně
Umyjte si vlasy, naneste tužidlo či přípravky, na které jste zvyklá a vlasy vyfénujte. Vlasy mohou být rovné či vyfoukané do vln, obojí je možné. Oddělte část vlasů u levého ucha a začněte splétat. Postupujte stejně jako při pletení francouzského copu - do každé smyčky přidávejte další pramínky vlasů. Takto splétejte copánek cca k pravému uchu a zbytek dopleťte jako obyčejný copánek.  
Existuje více variant tohoto účesu, pramínky mohou být i dva rozdělené například pěšinkou uprostřed. Splétat francouzskou technikou můžete jen kousíček, aby copánek nepadal do obličeje a zbytek doplést obyčejně. Upletený copánek můžete ukazovat celý nebo jej dát za ucho a překrýt rozpuštěnými vlasy...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama