Všecucák , Stryptýzek a Francouzké faux pas ! :D

15. listopadu 2010 v 14:21 | Amixxx |  Trapasy
ZDROJ JE BRAVO.CZ


v celém článku vás čekají trapasy Všecucák, Stryptýzek a Franzouzké faux pas ! :)
HEZKY SE BAVTE ! :D

VŠECUCÁK

Adéla (17)

Jednou jsem si domluvila rande s mým klukem v parku. Tak jak jsem tam dorazila, sedla jsem si na lavičku a čekala. Pak jsem zaslechla, že už jde, tak jsem se přikryla knížkou a čekala až si ke mně přisedne. Když jsem cítila, že už sedí na lavičce, shodila jsem knížku a začala ho líbat! Trapas ovšem byl, že to nebyl ON, ale nějaký cizí 30 letý chlápek! Můj kluk stála navíc hned vedle i s celou partou a díval se na mě, jako by byl konec světa. Nakonec z toho všichni měli největší výtlem a od té doby mi říkají VŠECUCÁK!

STRYPTÝZEK

Barča (13)

V jeden sobotní večer jsem měla volný bejvák. Rodiče měli být do půlnoci mimo domov - takže skvělá šance pozvat mou partu. Domluvili jsme se, že si zahrajeme flašku. Znáte to: ten, na kterého ukáže hrdlo láhve, musí splnit nějaký úkol a navíc si sundat jeden kousek oblečení… Zakrátko jsme v mém pokoji už všichni seděli jenom ve spodním prádle. A tehdy flaška zrovna ukázala na mě! Nezbývalo mi, než si v následující chvíli sundat podprsenku. Kromě toho jsem dostala za úkol zatancovat. Nechtěla jsem kazit hru, a tak jsem kamarádům předvedla super striptýzový taneček, během kterého jsem si sundala poslední kousek svého vrchního oblečení. Všichni řvali smíchy, když najednou ve dveřích stáli.... moji rodiče! Prostě trapas až na půdu!

FRANCOUZKÉ FAUX PAS

Tereza (12)

Byla jsem s našima a mladší ségrou ve Francii a tam se mi líbil jeden Francouz. Takže jsem se pustila do akce. Na štěstí se učím francouzsky a seznámila jsem se z jeho ségrou. Ona mi řekla, že se mu líbí emo styl a večer se jdou projít na pláž, jelikož je to jejich poslední den dovolené. Bylo tedy nad slunce jasnější, že můj čas dozrál. Oblékla jsem se a namalovala jako emo a vyrazila na lov. Chvíli jsem se procházela po pláži a pak ho konečně spatřila. Šla jsem na takový kluzký molo co bylo na pláži, že se tam sejdeme. Jenže mi to uklouzlo a já spadla rovnou do vody. Celá mokrá jsem se pomalu lezla ven a on měl záchvat smíchu. Až potom sem zjistila, že jsem jeho ségře špatně rozuměla! Říkala totiž, že její krásný bratr emo styl nesnáší! Doufám, že už ho nikdy neuvidím!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama