O....BLONDÝNKÁCH! :P

14. listopadu 2010 v 10:15 | Amixxx |  Vtipy
Jedou dvě blondýnky autem a ta jedna povídá: "Hele to je ale pěknej kůň." "To není kůň to je prase." "Ale je to kůń, protože prase přece nemá rohy."

Blondýnka v kuchyni. Prijde za ní novomanžel a ptá se jí: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" Vždyť tady píšou: "Slepici půl hodiny dusíme!"


Sedí dvě blondýnky v restauraci a objednají si pizzu. Číšník se ptá:"Chcete ji rozkrájet na čtyři nebo na osm dílů?" A jedna z blondýnek odpoví: "Na čtyři, osm bysme nesnědli."


Blondýna sedí doma a je šíleně naštvaná, protože má málo peněz. Tak přemýšlí, jak by k nějakým penězům přišla. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlédne prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym: Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě někdy vidět, tak dej do igelitky milion korun a nech mi ho zítra v 16 hodin v centru u kašny. Blondýna zalepí obálku, předá ji klukovi a pošle ho domů. Druhý den běží ke kašně a tam leží igelitka s milionem a dopisem: Milion posílám jako výkupné, ale můžu vám říct, že my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly.


Zastaví kamion na červenou, ke dvířkům doběhne blondýnka a zaťuká na okénko. Řidič ho stáhne a ona na něj spustí: "Jmenuju se Marie, jedu za váma a ztrácíte náklad."
Řidič zakroutí hlavou, padne zelená. Na příští křižovatce se scéna opakuje....Na třetí červené to už řidič nevydrží, vyskočí z náklaďáku, zaťuká na okénko blondýnčina auta a když ho řidička stáhne, říká: "Já jsem nějakej Karel, je zima, jsme v Liberci a já sypu sůl na silnici!"Blondýnka jde po chodníku, zakopne a spadne hlavou přímo do psího exkrementu. Zvedne se, otřese a s ulehčením prohodí: "To mám ale štěstí, že jsem do toho nešlápla!"Přijde blondýnka do knihovny a rozzlobeně říká: "Tu poslední knihu jsem vůbec nepochopila, ta snad ani nemá děj. Ani vám nevím, kdo to napsal."
Knihovnice se podívá na stůl a začne křičet: "Šéfe! Tak už vím, kdo nám vzal ten telefonní seznam!"Blondýnka prosí kamarádku: "Mohla bys mi půjčit pětitisícovku?"
"Hele počkej, před chvílí jsem viděla, že ses vrátila z nákupu..."
"No právě - koupila jsem si kopírku!"Přijde blondýnka s třemi vlasy do kadeřnictví a posadí se do křesla.
"Tak co to bude, slečno?" zeptá se kadeřnice.
"Prosila bych uplést copánek."
Kadeřnice se jí snaží vyhovět, ale nechtěně jeden z vlasů vytrhne.
"Promiňte, ale nechtěně jsem vám vytrhla jeden vlas," oznámí blondýnce.
"Tak mi to natočte."
Kadeřnice se zase snaží vykonat přání své zákaznice, ale nechtěně jí vytrhne další vlas.
"Slečno, je mi to moc líto, ale vytrhla jsem vám i druhý vlas, teď už máte jenom jeden," přizná provinile.
Blondýnka si z toho nic nedělá a řekne: "No jo, tak mi to nechte rozpuštěné..."


Blondýnka si olízne prst, přiloží ho na monitor a chvíli čeká. Pak znovu a znovu. Nakonec si povzdechne a zavolá: "Vašku, nemůžu nalistovat další stránku!"


Blondýnka vyjde na ulici úplně nahá. Takový starší pán na ni volá: "Slečno, nechybí vám něco?"
"No jo," klepne se blondýna do čela, "zapomněla jsem si gumičku do vlasů!"


Přijde blondýnka do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosím vás, je tahle kniha s titulkama?"


Blondýnku v Praze zastavil cizinec a ptal se jí na cestu k orloji. Blondýnka mu ji ochotně popsala a potom se zeptala: "A odkud vy vlastně jste?"
"Z Austrálie."
"To vám nevěřím!"
"A proč ne?"
"Kdybyste byl pravý Australan, musel byste u nás chodit po rukách!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama