HoRRoRssss.................

16. listopadu 2010 v 18:35 | Amixxx |  Horrory
OKOPÍROVÁNO Z BRAVO.CZ

FUN & SCARY: Duch mrtvého pána... - foto

Záhada

Danny (14)

V našem domě se dějí pořád divné věci. Jeden čas mi třeba pořád dokola padala z knihovny jedna hororová kniha nebo jsem pak na fotce zachytila přízrak malého dítěte.To všechno je ale nic proti tomu, co se mi stalo minulý týden! V noci mě probudily divné zvuky vycházející ze skříně v mém pokoji. Znělo to, jako by padala ramínka s oblečením. Byla jsem rozespalá, a tak mi to nepřišlo divný a jenom jsem na to udělala: ,,Pšt!" a zase jsem usnula. Ale za chvíli se to ozvalo znovu a já to zopakovala. Zahlédla jsem ale, že můj pes z té skříně nespustil oči. Pak už byl naštěstí klid a já spala až do rána. Když jsem se ale vzbudila, uviděla jsem na posteli mokrou žínku. Nechápu, kde se tam vzala!!! A hlavně na mobilu jsem měla nepřijatý hovor z té noci ve 23:17 z naší pevné linky. Ve skříni nic nebylo a to ostatní je velkou záhadou!

Duch mrtvého pána...

Totti & FiFa (11)

Jednou jsme byli s kámošem venku a vzali jsme si pistole na kuličky. Neměli jsme co dělat, tak kámoš navrhnul, že se půjdeme kouknout do bytu, kde nedávno zemřel chlap. Už byl téměř v rozkladu, když ho lidi z domu našli... No a tak jsme šli! Já nejsem strašpytel, ale věřím na duchy a o tom domě se říká, že tam straší. Vešli jsme do toho bytu a najednou nás praštil přes nos šílenej zápach krve! Kašlali jsme na to a šli dál, jenže najednou se s děsným burácením otevřelo okno, do kterého jsme před tím stříleli zvenku. Strašně jsme se lekli, nechali otevřený dveře a zdrhli. Za chvilku nám to ale nedalo a šli jsme se tam podívat zpátky. Dveře už byly zavřený a když jsme nakoukli dovnitř, bylo na kličku zavřený i to okno! To už jsme na nic nečekali a letěli ven z baráku. Zastavili jsme se až na ulici a podívali se k domu. V okně byla šedá šmouha! Rychlejc jsme doma ještě nikdy nebyli! Bylo to něco šíleného! Od mamky jsem se pak navíc dozvěděl, že přesně v těch hodinách, kdy jsme v tom bytě byli, toho pána našli. Myslím, že nás postrašil jeho duch!

Babičko, sbohem!

Markéta (13)

Před měsícem mi umřela babička a mě to dost vzalo! Po pohřbu jsem šla domů jen já a ségra, naši museli do práce. Byla jsem ve svém pokoji, když se najednou ozvala příšerná rána a já jsem zjistila, že můj obraz babičky, který jsem kdysi namalovala, spadl ze stěny! Strašně jsem se lekla a začala pištět. Potom, když jsem se trochu uklidnila, přišla moje sestra a řekla, že jí něco chladného přeletělo přes hlavu, mluvilo to na ni a že vůbec netuší, co to mohlo být. Začala jsem po ní řvát, ať mě nestraší, tak odešla! Seděla jsem ve stresu u počítače a najednou něco zaklepalo za dveře. Myslela jsem, že je to zase sestra, tak jsem jí okřikla, ať toho nechá. Jenže klepání pokračoval dál! Otevřela jsem dveře a tam nikdo nebyl! Nechala jsem je tedy otevřené, ale klepání pokračovalo dál a dál. Naštěstí pak všechno přestalo, když přišli rodiče, dodnes ale netuším, co to mohlo být. Přišla se snad babička rozloučit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama